Menedżer Finansów - Zamówienia
Intelitech  
symb-1produktyusługitechnikapartnerzykarierakontakt  
hspacer  

NOWOCZESNY SPOSÓB NA BUDŻET i WYDATKI

 
Nazwa, wersja, edycja produktu
Wartość zamówienia
Menedżer Finansów, wersja Inwestor
150 PLN brutto
Jeżeli wersja testowa programu została już zainstalowana na Twoim komputerze, możesz zaktywować produkt zachowując wszystkie wprowadzone dane. Aby odblokować program należy dokonać aktywacji programu, która zostanie opisana na ekranie po dokonaniu płatności. Jeżeli program nie został jeszcze zainstalowany na komputerze, zapraszamy do wypróbowania bezpłatnej wersji testowej przed dokonaniem zakupu.
Wypełnij formularz zamówienia, otrzymasz numer aktywacyjny bezzwłocznie. Jeżeli zamawiasz wersję bezpłatną kod otrzymasz po sprawdzeniu formularza przez konsultanta. Jeżeli zamawiasz wersję odpłatną kod otrzymasz na ekranie po poprawnym zautoryzowaniu płatności w systemie DotPay. Wygenerowany kod aktywacyjny otrzymasz wraz z instrukcją aktywowania programu.
Imię / Nazwisko: To pole jest wymagane. Podaj prawdziwe dane albo zamówienie zostanie zignorowane
Adres zamieszkania: To pole jest wymagane. Podaj prawdziwe dane albo zamówienie zostanie zignorowane
Kod / Miasto: To pole jest wymagane. Podaj prawdziwe dane albo zamówienie zostanie zignorowane
Numer komórkowy: To pole jest wymagane. Podaj prawdziwe dane albo zamówienie zostanie zignorowane
Adres e-mail: To pole jest wymagane. Podaj prawdziwe dane albo zamówienie zostanie zignorowane
Akceptuję treść regulaminu

Sprzedawcą programu jest Maciej Zagozda. Płatności w sklepie obsługiwane są wyłącznie za pośrednictwem DotPay, również po Polsku. Dane które nam podasz zachowamy w naszej bazie danych, ale będziemy używać tylko aby powiadamiać Ciebie o nowościach w produkcie Menedżer Finansów i statusie Twojego zamówienia. Nie przekażemy żadnych danych żadnej innej firmie. Nie będziemy oferować Tobie żadnego innego produktu. Możesz w każdej chwili wypisać się z każdej listy wysyłkowej, poprawić a nawet usunąć całkowicie swoje dane z naszej bazy danych. Kliknij zakładkę Kontakt - znajdziesz tam informację kontaktowe do firmy Intelitech która przetwarza Twoje zamówienia oraz informacje jak się z nami skontaktować.